Hizmetler

HER ZAMAN SİZİNLE

Hizmetlerimiz

Soru ve Sorunlarınız İçin

Taşınmaz Hukuku

Türk vatandaşlarına ve yabancılara, satın alma, kira uzatmaları ve konut kiralanması dahil olmak üzere konut mülk işlemlerinin tüm yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunuyor ve taşınmaz davalarını takip ediyoruz.

DETAY

Aile Hukuku

Sağlıklı bir ilişkinin imkansız hale gelmesiyle birlikte aile bireylerinin maddi, manevi ve hukuki geleceği hakkında soru işaretleri oluşmaktadır. Müvekkillerimize, Alanya’da boşanma, ortak çocukların velayeti ve aile mallarının paylaşılması konusunda en hızlı ve etkin çözümleri sunmaktayız

DETAY

İmar Hukuku

Alanya’da kentsel dönüşüm uygulamaları, Alanya’da imar planları ve ciddi hak kayıplarına sebep olabilecek idari davalar konusunda sizlere yardım edecek teknik ve hukuki bilgiyiye sahibiz.

DETAY

Türkiye’de yabancı müvekkillerimize ikamet, çalışma izinleri müracaatı ve neticelendirilmesi konusunda çalışmalarda bulunmaktayız.

Alanya’da Taşınmaz Satın Alma Yoluyla Vatandaşlık edinme süreçlerini takip ve yardım ediyoruz.

İcra ve İflas Hukuku

Alanya'da Şahıs ve Şirketlerden Olan Alacaklarınızı tahsil ve takipte müvekkillerimize yardım ediyoruz.

DETAY

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Alınan her kararın yaratacağı hukuki neticesi hakkında danışmak için her zaman buradayız.

DETAY

Miras Hukuku

Alanya’da Miras Hukuku alanındaki tecrübemizle çok karmaşık miras ilişkilerini, tarafları memnun edecek şekilde çözmeyi taahhüt ediyoruz.

DETAY

En iyi Çözümler

Müvekkilerimizin yerel ve uluslararası düzeyde karşılaşabileceği hukuki sorunları daha meydana gelmeden çözen deneyimli kadrosuyla, hızlı, sonuç odaklı ve etkin çözümler sunmaktayız.