FELIX LEGAL

Felix Legal, dünyanın birçok noktasından gelen müşterilerine deneyimli altyapısı ve Antalya ve Alanya merkezlerinde bulunan ofisleriyle, ayrıcalıklı bir hizmet sunma amacındadır. Öncü bir hukuk firması olarak müşterilerine, yabancı dil yeterliğine sahip personeliyle Alanya Merkezli Hukuki Danışmanlık ve vekillik hizmeti ifa etmektedir. Küresel ilişkilerin arttığı ve hızlı sermaye hareketlerinin yaşandığı bu dönemde müşterilerimizin, yerel ve uluslar

arası düzeyde karşılaşabileceği hukuki sorunları daha meydana gelmeden çözen deneyimli kadrosuyla, sonuç odaklı ve etkin çözümler sunmaktayız.

Selimhan Cinas, 2015 yılından beri avukatlık yapmakta olup 2019 yılında Cinas&Partners'ı kurmuştur.

FELİX LEGAL HUKUK BÜROSU

Müvekkillerimizin karşılaştığı engelleri aşarken onların yanında olmak; problemlerden kurtarmak en büyük amacımızdır. Bunu yaparken de para odaklı değil; en kısa zamanda ve en az iş yüküyle müvekkillerimize yardım ediyoruz.

Alanya’da Hukuki Danışmanlık ve Alanya’da Avukatlık hizmetleriyle birçok yerli ve yabancı müvekkilimizin sorunlarını dava yoluna başvurmadan çözüyoruz. Alanya’da Avukatlık konusunda güven temelli ilişkiyi önemsiyor; Zaman ve paradan tasarruf sağlıyoruz. Büromuz Antalya ve Alanya’da Sözleşmelerden Doğan Davalar, Gayrimenkul Davaları, Ticari Davalar, Boşanma ve Nafaka Davaları ve Ceza Davaları konusunda faaliyet göstermektedir. Ücret yapımızda sunduğumuz esnekliklerle her müşterimize özgü yol haritaları sunuyoruz. Müvekkillerimizin hedeflerini anlayıp; en kısa yoldan sorunlarını çözmekteyiz. Müvekkilimiz ister iş insanı ve firmalar; ister işçi olsun aynı özveriyle herkesin yanındayız.

Alanya Tapuda Taşınmaz Alımlarında hukuki yardım ve teknik destekle yanınızdayız.
Günümüz piyasa şartlarında hukuki danışmanlık hizmetinin ifasında sadece avukatların bilgi birikimi yeterli olmamaktadır.

Felix Legal ailesi farklı sektörlerden, farklı iş kollarından aldığı bilgi birikimiyle müşterilerine, interdisipliner teknik ve hukuki raporlar hazırlamakta; böylece riskleri minimize eden tercihleri öne çıkarmaktadır.
Toplumda hukuki hizmetlere ulaşamayan, bu nedenle telafisi mümkün olmayan kayıplar yaşayan insanların yanında sosyal dayanışma bilinciyle de yanında duran Felix Legal, aile içi şiddet mağdurları, göçmenler gibi gruplara Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nun sağladığı hukuki yardım mekanizmasını en kapsamlı şekilde kullanarak yardımcı olmakta ve onların hukuki geleceğini güvence altına almaktadır. Alanya’da İkamet ve Vatandaşlık Avukatlık Hizmetleri konusunda öncü firmayız.
Alanya ve Antalya’ya her yıl milyonlarca misafirimiz gelmekte; bölgemizde hem tatil yapmakta hem de ticaret fırsatları aramaktadır. Alanya’da Yabancılar tarafından her yıl binlerce taşınmaz alınıp satılmakta ve birçok hukuki uyuşmazlık meydana gelmektedir. Alanya’da Aile Hukuku(boşanma, miras, aile konutu), Alanya’da Taşınmaz Hukuku, Alanya’da Yabancılar Hukuku, Alanya’da İcra-İflas Hukuku, Alanya’da Ceza Hukuku, Alanya’da İmar Hukukunda Felix Legal ailesi olarak Alanya-Antalya’da Yaşayan Yerli ve Yabancıların ihtiyaçlarına cevap vermek amacındayız.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Alanya’da bulunan Felix Legal’in misyonu, engin bilgi ve deneyimi kullanarak en yüksek kalitede hukuki tavsiye ve yanıt vermektir. Dinamik hukuk ekiplerimiz, müşterilerimizin her birinin bugün karşılaştığı benzersiz zorlukların üstesinden gelmeye hazır olmamız için bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanmıştır.
Hukuki sorunların çözümleri sadece mahkeme salonundaki davaları değil, tüm süreci kapsar. Mükemmel geçmiş performansımız, birçok müvekkilin hukuki sorunlarını mahkeme dışında çözmesini sağlar. Bu sayede Alanya’nın Önde Gelen Avukatlık Bürolarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Felix Legal’in misyonu, her zaman, müşterimizle işbirliği içinde mümkün olan en iyi sonucu elde etmektir. Müşterinin işi, hedeflerine göre her soruya yeniden bakıyoruz ve başarılı çözüm şansını en üst düzeye çıkaran bir çözüm sunuyoruz. Hukuki süreçteki deneyim bazen sinir bozucu veya sürprizlerle dolu olabilir. En yüksek kalitede iş ürünü sağlamak kadar müşteri ilişkilerimizi geliştirmeye kararlıyız. Her durumu müvekkilin bakış açısından görüyoruz ve olağanüstü hizmet sunmak için birlikte çalışıyoruz. Alanya Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak, hukuki bir endişeniz olduğunda sağlam sonuçlar elde etmenizi sağlarız. 2016 yılından beri Alanya Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak işletmelere ve bireylere çok çeşitli davalarda ve işlemle ilgili konularda yardımcı oluyoruz. Davanızı dikkatlice incelemek ve hedeflerinizle uyumlu stratejik temsil sağlamak için Alanya Felix Legal hukuk büromuza güvenebilirsiniz.
Alanya Hukuk Bürosu Felix Legal yüksek kaliteli hukuk hizmetleri sunuyor; Müşterilerimize olan bağlılığımızı, sunduğumuz hizmetlerin kalitesiyle kanıtlıyoruz. Bir iş kuruyor, işletiyor veya feshediyorsanız, sağlam yasal rehberlik sağlamak için bize danışın.
Alanya Gayrimenkul Hukuku uygulamamızda, Alanya’da Konut Amaçlı Gayrimenkul ve Ticari Gayrimenkul alıcılarını ve satıcılarını temsil ediyoruz. En karmaşık emlak alım ve satışlarında bile size rehberlik edeceğiz.
Alanya Aile hukuku –Alanya ve Antalya’da Boşanma, çocuk velayeti anlaşmazlığı veya diğer zor iç meselelerle karşı karşıya kaldığınızda, kendini işine adamış aile hukuku avukatımız, isteklerinizi yansıtacak şekilde sorunu çözmek için çalışacaktır. Her yıl binlerce yabancının evlendiği şehrimizde aynı zamanda bir çok boşanma gerçekleşmektedir. Bir, Alanya Boşanma Avukatı olarak sektörde derin bir tecrübeye sahibiz.
Alanya Hukuk Bürosu Felix Legal, Alanya hukuk büroları arasında benzersizdir. Her müşteriye en iyi başarıyı sunmak için onlarca yıllık hukuk ve yaratıcı anlaşma yapma deneyimimizden yararlanmaya söz veriyoruz. Alanya Avukatlık Bürosu-Ofisi Felix Legal olarak, zamanı ve kaynakları verimli bir şekilde ayırırız çünkü her hukuki meseleye saygı, özen ve en kaliteli hizmet ile yaklaşılması gerektiğine inanırız. Müşterilerimizin her birine, bekledikleri ve hak ettikleri bölünmemiş özenle hizmet veriyoruz.
Alanya Hukuk Bürosu Felix Legal olarak, yasal bilgimizi sizin için pratik bir şekilde uyguluyoruz. Sizin için en iyi değeri sunabilmemiz için öncelikle ihtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilmiş çözümler sunmamız gerektiğini biliyoruz. Müşterilerimiz, ofisimizin Alanya ticari Davalar, Alanya Anlaşma ve Sözleşme hazırlanması, Birleşme ve Devralmalar, Alanya Gayrimenkul İşlemleri, Alanya Göç Avukatlığı gibi gibi çeşitli alanlarda sürekli olarak mükemmel değer sağlama becerisinin farkındadır. Türk vatandaşlığının yatırım yoluyla kazanılmasında sizlere yardımcı oluyor ve Alanya’da Taşınmaz Yatırımı Yoluyla Vatandaşlık konusunda uzman ekibimizle yanınızdayız.
Türkiye çapındaki ofislerimizle, en yüksek kalitede Alanya Hukuk Danışmanlığını, en üst düzey müşteri hizmetiyle birleştirerek, sorunsuz ve uygun maliyetli bir şekilde sağlamayı taahhüt ediyoruz. Disiplinler arası yapımız ve firmanın Türkiye çapındaki yapılanmamızla birleştirilen bu hukuki rehberlik seviyesi, ihtiyaç duyduğunuz zaman ve yerde yüksek kaliteli kaynaklara erişmenizi sağlar.

İletişime Geç